Про нас

совсем плохоплохонеплохохорошоотлично (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Вітаємо у школі Empire English School!

Empire-English-School-office

Без нудних підручників та томної граматики! Ми винайшли нову методику навчання англійської – «Edutaiment» , яка дозволить вам весело проводити час на наших заняттях, при цьому набуваючи максимум корисних знань найефективнішими способами Вивчати англійську в Empire English School – весело та легко! Ви навіть не помітите як пролетить  час в компанії наших викладачів. Їх навички навчання людей різного віку перевірені багатолітнім досвідом практики, як в Україні, так і закордоном (США, Англія).

Головна мета наших курсів – змусити розмовляти на сучасній американській  англійській найзавзятіших ледарів.

Заняття проходять в зручній для навчання формі. Кожна група включає в себе від 4 до 6 людей з однаковим рівнем англійської мови (від базового до досконалого). Тривалість  одного заняття – 1 година 20 хвилин. Не можна не помітити, що ціна на наші курсі англійської мови є конкурентоспроможною, що дозволяє не дорого і швидко вивчити розмовну англійську мову, сленг та сучасні методи їх використання. Більш того, ми пропонуємо вам відвідати перше безкоштовне заняття в нашій школі на якому ви зможете оцінити майстерність наших викладачів та ексклюзивний підхід до учнів.
З допомогою  школи Empire English School Ви отримаєте:

  1. Знання американської англійської мови, її особливість і специфіка.
  2. Курси англійської мови в Києві є всіх рівнів: від Beginner до Advanced.
  3. Заняття з професійним викладачем та носіями мови.
  4. Можливість розуміти співрозмовника і говорити без акцента.
  5. Заповнити прогалини і підвищити рівень володіння англійською мовою.
  6. Перше заняття – безкоштовне!

Завдяки сучасним навчальним матеріалам і авторським методикам, які використовує наша школа англійської мови, курси будуть цікаві для кожного! Англійську мову можно вивчити у нас легко, цікаво та ефективно.
Після закінчення навчання видається фірмовий сертифікат Empire English, який підтверджує володіння Вашого рівня англійської мови.
Наша школа англійської мови пропонує різні варіанти проведення занять:

  • в школі, в невеликих групах від 6-7 людей;
  • індивідуально у Вас вдома або в офісі;
  • для корпоративних клієнтів ми організовуємо навчання англійської мови у Вас в офісі.

Для Вас також  працює English Speaking Club – розмовний клуб англійської мови, де можна практикуватись в розмовній мові. Атмосфера на “спікінг-клабі” комфортна і дружня, завдяки чому учні почувають себе вільно, і легко засвоюють граматичні конструкції, обороти і розмовну лексику.
В основі програми навчання лежить комунікативний метод, спрямований на активну мовну практику, а також унікальна методика Edutainment.
Курси розмовного англійського дозволять Вам успішно освоїти лексичну і граматичну базу в рамках формування навичок усного спілкування.

Для наших учнів ми регулярно проводим тематичні вечірки і розмовний клуб з носіями англійської мови. English Speaking Club – дозволить швидко подолати мовний бар`єр і поступово удосконалювати вимову.

Після наших курсів можна продовжити навчання   за кордоном Empire English School надає унікальну можливість продовжити  навчання в одній з партнерських шкіл. В таких країнах як: США, Канада, Англія, Мальта.

Ми допомагаємо зі вступом в університет за кордоном проводить відбір для вступу до ВУЗу за кордоном,  а також є можливість пройти підготовчий курс для вступу.

Як вивчити англійську не виходячи із дому?

Одним із найефективніших методів вивчення розмовної  англійської є її використання  в спілкуванні. Наша школа пропонує вам вчитися не виходячи з дому і навіть не встаючи з ліжка! Англійська по скапу з «Native Speaker» тільки в школі Empire English School.

Запись на бесплатный урок