Корпоративні курси англійської мови

совсем плохоплохонеплохохорошоотлично (Понравилась статья? Голосуй! Поддержи проект)
Loading...

Empire English School - CorporateEmpire English School пропонує вашій компанії ефективне вивчення англійської мови корпоративно так як програми навчання розроблені з урахуванням сфери діяльності компанії. На наших заняттях ви навчитесь говорити, писати формальні і не формальні листи і вже після першого заняття використовують придбані навики в роботі.

Також ми використовуємо і розвиваємо сучасну методику «edutainment» , яка дає можливість проводити навчання в «захопленій спільноті». Тому в кожне заняття ми інтегруємо інтереси і специфіку роботи компанії, особисті інтереси кожного учасника компанії, використовуємо багато відео і аудіо матеріали, гри і авторські методики. Таким чином, ми забезпечимо успішний розвиток усної мови, граматика і лексики у всього колективу. А також мотивацію і гарний настрій!

 • Курси англійської мови мови для ІТ-спеціалістів.
 • Курси англійської мови для юристів.
 • Курси (ділової) бізнес англійської мови.
 • Курси англійської мови для фінансистів.

Декілька наших клієнтів вже впевнились в ефективності нашого підходу до викладання самої розповсюдженої мови в світі:

Empire English School - отзывы

Напевно, кожний керівник не одноразово задавався питанням : «Як же досягти успіху на рівні з іноземними компаніями, налагодити співпрацю, комунікацію і навіть скласти гідну конкуренцію?» Відповідь на це питання знає кожний – потрібно знайти з ними «спільну мову»! В діловому світі цією самою мовою, який будує інтернаціональні мости – є англійська! Тому у керівника виникає друге логічне питання, а саме: «Як же швидко і ефективно вивчити англійський і також навчити своїх співробітників?!» На це питання може відповісти школа англійської мови Empire English School! Ми стверджуємо,що запорукою успіху компанії в вивченні іноземної мови є корпоративне навчання, яке не змусить довго чекати позитивних результатів.

За допомогою Empire English School за обмежений час ви навчитесь як правильно на англійській:

Разом з Empire English School ви не тільки опануєте складними (на перший погляд) конструкціями, фразами, ідіомами англійської мови, але навчитесь використовувати їх в «потрібному часі і місці». Ваші заняття не будуть проходити скучно і монотонно, тому що в своїй практиці навчання, ми використовуємо сучасну методику *edutainment( «education» and «entertainment» – навчання і розваги одночасно!), яка дає можливість проводити заняття в «захопленій спільноті».

За допомогою Empire English School за обмежений час ви навчитесь як правильно на англійській:

 • вести ділові переговори;
 • проводити презентації і публічні переговори;
 • правильно створювати ділову кореспонденцію;
 • володіти бізнес-лексикою з урахуванням діяльності компанії-клієнта

Ми пропонуємо різні і нестандартні види послуг:

Дізнатися про свій рівень володіння англійською мовою можна абсолютно безкоштовно на пробному занятті або прямо зараз пройшовши наш тест. Нижче наведена порівняльна таблиця рівнів англійської мови, яка допоможе вам розібратися зі стандартами і видами оцінювання. Звертаємо вашу увагу, що тест на сайті може дати не точну оцінку, так як наш відділ по розробці «machine learning», поки не навчив його розмовляти та оцінювати ваш рівень володіння розмовною англійською.

yrovni-vladenia-angl

Етапи корпоративного навчання:

 • Безкоштовне тестування співробітників компанії.
 • Безкоштовне пробне заняття з викладачем.
 • Підбір програми навчання (відповідаючи специфіці діяльності компанії).
 • Затвердження зручного графіку занять, а також узгодження їх кількості в тижні.
 • Підписання двостороннього контракту.
 • Початок навчання з визначеної дати

Empire English School дотримується політики ефективного, цікавого і якісного навчання! І як казав Цицерон:

«Animo multis modis variisque delectari licet»

(Насолоджуватись розумовою працею можна багатьма іншими способами), ми використовуємо унікальні методики і сучасні матеріали, які дозволять вам не тільки лінгвістично збагатитися, але і гарно провести час в кругу свої колег і прогресивного викладача!

Become a part of Empire! And always remember:

Empire English School - курсы английского корпоративно

Запись на бесплатный урок