Курси англійської мови для дітей

совсем плохоплохонеплохохорошоотлично (Понравилась статья? Голосуй! Поддержи проект)
Loading...

Чому так важливо вчити дитину англійської мови? Є одна дуже важлива причина – в юному віці, за думкою багатьох лінгвістів, психологів і педагогів, дитячий мозок більш прихильний до вивчення іноземної мови. Малюки чудово сприймають нову інформацію в великому об’ємі, а навчання мовами проходить на інтуїтивному рівні. Ось чому варто надати можливість в дитячому віці вивчити не тільки рідну мову, але і іноземну мову, наприклад, на курсах англійської мови в Empire English School.

 

курсы английского для детей на отрадном

Завдяки англомовному навчанню з професійним викладачем будуть досягнуті приголомшливі результати, що допоможе дитині з часом отримати гарну освіту, а це означає бути впевненим в своєму майбутньому.

Навчання дітей в школі Empire English School в захоплюючій ігровій формі на основі прогресивній методиці «edutainment» і тому діти з легкістю запам’ятовують слова і вирази. Сприймання стійкіше завдяки простим діалогам, іграм по віку, іграшкам і посібникам, які розвивають у малюків тактильні відчуття. Вони не просто говорять, а розуміють про що говорять. Так методику пропагують  в відомій школі Мортимер – спочатку потрібно зрозуміють і лиш потім висловлювати своє бажання.

Програма навчання дітей англійській мові в школі Empire English School включає в себе : вивчення 300 слів і вивчення всіляких цікавих діалогів на довільні теми, які підібрані за віком. Сюди входять і традиційні дитячі англійські пісеньки, і віршики.

Перший урок починається з повторення слів за вчителем. Крок за кроком збільшується словниковий запас дітей, щоб вони змогли самостійно складати речення і розповідати про свої потреби та бажання. Навчальні матеріали непомітно втягують малечу в світ навчання і як результат – розмовні навички на одному рівні зі знаннями рідної мови.

Навчальний процес в Empire English School – це не скучні, одноманітні заняття англійської мови, а ціла захоплююча подорож для дітей дошкільного і шкільного віку. Уроки проходять  в комфортній атмосфері в просторих приміщеннях з пізнавальною дитячою бібліотекою. Дітки з радістю відвідують заняття, знають на відмінно предмет  і все це за досить демократичну ціну!

Запись на бесплатный урок